Hızlı, Güvenilir, Ekonomik Ve Profesyonel Bir Servis Deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Toshiba Yedek Parça Merkezi

Cihaz onarımlarında kullanılan Toshiba Yedek Parça ürünleri, arızalı parça değişimlerinde arızalı parça ile değişimi yapılır ancak kalitesiz bir ürün ise cihazlarda ciddi ve kalıcı sorunlara yol açabilmektedir. Kısa devre yaparak başka donanımların arızalanmasına hatta yanmasına sebebiyet verebilecek kalitesiz ürünlerin kullanılmaması için de cihaz sahiplerinin bilinçli olması gerekmektedir.
toshiba yedek parça

Toshiba Yedek Parça Kalitesini Nasıl Tespit Edebiliriz?

Cihazlar servislerinden onarım gördükten sonra sizlere detaylı rapor sunmalarını isteyiniz. Raporda hangi işlemlerin yapıldığı ve hangi parçanın değiştiği bilgisi yer alacaktır. Değişen parçayı çeşitli yazılımlar ile test edebilir hatta bazı yazılımlar ile seri numaralarına kadar ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında montajı yapılmış parçanın nasıl bir kalitede olduğunu öğrenmeniz, hem içinizi rahatlatacak hemde cihazınızın uzun ömürlü olup olmayacağının bilgisini verecektir. Toshiba yedek parça ürünlerinde ya Orijinal Yada A Kalite Markalı ürünler tercih edin ve ettirin.

Orjinal Parça

Bilgisayar, notebook, all in one, telefon ve tablet cihazlarınız için orjinal yedek parçalarını sitemiz’den satın alabilirsiniz. Stokta görünmeyen aradığınız yedek parçalar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Anında Teslimat

İhtiyacınız olan orjinal yedek parçalar stoğumuzda mevcutsa hiç beklemeden aradığınız orjinal parçaya ulaşabilirsiniz. Stoğumuzda bulunmayan yedek parçalar yasal çerçeveler içerisinde anında teslim edilir.

3 Yıl Garanti

Servisimizden alınan yedek parçalar 3 yıl garanti altında teslim edilmektedir. Satın aldığınız ürünlerle ilgili bilgi almak için bizi arayabilir veya satış sonrası destek için mail atabilirsiniz.

Toshiba Yedek ParçalarıÜrün Kategorileri

Toshiba Cpu Fan0

Toshiba Cpu Fan model çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için lütfen Toshiba Servis Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Toshiba Alt Kasa0

Toshiba Alt Kasa model çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için lütfen Toshiba Servis Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Toshiba üst Kasa0

Toshiba üst Kasa model çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için lütfen Toshiba Servis Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Toshiba Anakart0

Toshiba Anakart model çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için lütfen Toshiba Servis Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Toshiba Batarya0

Toshiba Batarya Teknik servisimizde Toshiba marka orjinal batarya modellerine ulaşabilirsiniz. Cihazınıza uygun modelleri modelleri buradan bulabilirsiniz.

Toshiba Ekran0

Toshiba Ekran Toshiba marka cihazlarınız için uygun özelliklere sahip orjinal ekranları buradan inceleyebilirsiniz.

Toshiba Klavye0

Toshiba Klavye Orjinal Toshiba klavyeleri buradan inceleyebilirsiniz. Aradığınız özellikte bir klavye bulamadıysanız ekibimizle iletişime geçin.

Toshiba Adaptör0

Toshiba Adaptör cihazlarınız için uygun özelliklere sahip orjinal adaptörlere buradan ulaşabilirsiniz. Destek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.