Hızlı, Güvenilir, Ekonomik Ve Profesyonel Bir Servis Deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Toshiba Bilişim Ürünleriniz İçin Yedek Parça Merkezi

Orjinal Parça

Bilgisayar, notebook, all in one, telefon ve tablet cihazlarınız için orjinal yedek parçalarını sitemiz’den satın alabilirsiniz. Stokta görünmeyen aradığınız yedek parçalar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Anında Teslimat

İhtiyacınız olan orjinal yedek parçalar stoğumuzda mevcutsa hiç beklemeden aradığınız orjinal parçaya ulaşabilirsiniz. Stoğumuzda bulunmayan yedek parçalar yasal çerçeveler içerisinde anında teslim edilir.

3 Yıl Garanti

Servisimizden alınan yedek parçalar 3 yıl garanti altında teslim edilmektedir. Satın aldığınız ürünlerle ilgili bilgi almak için bizi arayabilir veya satış sonrası destek için mail atabilirsiniz.

Toshiba Yedek ParçalarıÜrün Kategorileri

Batarya35

Teknik servisimizde Toshiba marka orjinal batarya modellerine ulaşabilirsiniz. Cihazınıza uygun modelleri modelleri buradan bulabilirsiniz.

Ekran35

Toshiba marka cihazlarınız için uygun özelliklere sahip orjinal ekranları buradan inceleyebilirsiniz.

Klavye34

Orjinal Toshiba klavyeleri buradan inceleyebilirsiniz. Aradığınız özellikte bir klavye bulamadıysanız ekibimizle iletişime geçin.

Adaptör35

Toshiba cihazlarınız için uygun özelliklere sahip orjinal adaptörlere buradan ulaşabilirsiniz. Destek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

blank
blank