Hızlı, Güvenilir, Ekonomik Ve Profesyonel Bir Servis Deneyimi için bizi arayın; 0212 217 00 05

Toshiba Bilişim Ürünleriniz İçin Yedek Parça Merkezi

Orjinal Parça

Bilgisayar, notebook, all in one, telefon ve tablet cihazlarınız için orjinal yedek parçalarını sitemiz’den satın alabilirsiniz. Stokta görünmeyen aradığınız yedek parçalar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Anında Teslimat

İhtiyacınız olan orjinal yedek parçalar stoğumuzda mevcutsa hiç beklemeden aradığınız orjinal parçaya ulaşabilirsiniz. Stoğumuzda bulunmayan yedek parçalar yasal çerçeveler içerisinde anında teslim edilir.

3 Yıl Garanti

Servisimizden alınan yedek parçalar 3 yıl garanti altında teslim edilmektedir. Satın aldığınız ürünlerle ilgili bilgi almak için bizi arayabilir veya satış sonrası destek için mail atabilirsiniz.

Toshiba Yedek ParçalarıÜrün Kategorileri

Toshiba Cpu Fan5

Toshiba Cpu Fan model çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için lütfen Toshiba Servis Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Toshiba Alt Kasa5

Toshiba Alt Kasa model çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için lütfen Toshiba Servis Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Toshiba üst Kasa5

Toshiba üst Kasa model çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için lütfen Toshiba Servis Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Toshiba Anakart5

Toshiba Anakart model çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için lütfen Toshiba Servis Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Toshiba Batarya35

Toshiba Batarya Teknik servisimizde Toshiba marka orjinal batarya modellerine ulaşabilirsiniz. Cihazınıza uygun modelleri modelleri buradan bulabilirsiniz.

Toshiba Ekran35

Toshiba Ekran Toshiba marka cihazlarınız için uygun özelliklere sahip orjinal ekranları buradan inceleyebilirsiniz.

Toshiba Klavye34

Toshiba Klavye Orjinal Toshiba klavyeleri buradan inceleyebilirsiniz. Aradığınız özellikte bir klavye bulamadıysanız ekibimizle iletişime geçin.

Toshiba Adaptör35

Toshiba Adaptör cihazlarınız için uygun özelliklere sahip orjinal adaptörlere buradan ulaşabilirsiniz. Destek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

blank
blank